Pracownicy

BKGE | Pracownicy | Pracowincy naukowi

Instytut zatrudnia 10 pracowników naukowych

Kontakt

Matthias Weber, prof. dr hab.
Dyrektor
tel.: +49 441 96195-0
e-mail: matthias.weber@bkge.uni-oldenburg.de

Gerald Volkmer, dr dr
Zastępca dyrektora, Historia
tel.: +49 441 96195-20
e-Mail: Gerald.Volkmer@bkge.uni-oldenburg.de

 

Cornelia Eisler, dr
Etnologia europejska
tel.: +49 441 96 19 5-15
e-mail: cornelia.eisler@bkge.uni-oldenburg.de

Annemarie Franke, dr
Historia
tel.: +48 22 39 57 625, komórkowy +48 518 073 401
E-mail: annemarie.franke@enrs.eu
albo: annemarie.franke@bkge.uni-oldenburg.de

Heinke Kalinke, dr
Etnologia europejska
tel.: +49 441 96 19 5-18
e-mail: heinke.kalinke@bkge.uni-oldenburg.de

Stefan Lehr, dr
Historia
tel.: +49 441 96 19 5-17
e-mail: stefan.lehr@bkge.uni-oldenburg.de

Maria Luft
Slawistyka
tel.: +49 441 96 19 5-27
e-mail: maria.luft@bkge.uni-oldenburg.de

Burkhard Olschowsky, dr
Historia
tel.: +49 441 96 19 5- 22
e-mail: burkhard.olschowsky@bkge.uni-oldenburg.de

Silke Pasewalck, dr
Literatura i język
tel.: +49 441 96 19 5- 13
e-mail: silke.pasewalck@bkge.uni-oldenburg.de

Hans-Christian Petersen, dr habil.
Historia
tel.: +49 441 96 19 5-51
e-mail: hans-christian.petersen@bkge.uni-oldenburg.de

Beate Störtkuhl, dr habil.
Historia sztuki
tel.: +49 441 96 19 5-14
e-mail: beate.stoertkuhl@bkge.uni-oldenburg.de

 

Bundesinstitut für Kultur und Geschichte der Deutschen im östlichen Europa
Johann-Justus-Weg 147a | 26127 Oldenburg
Telefon: +49 441 96 19 5-0 | Fax: +49 441 96 19 5-33 | E-Mail: bkge@bkge.uni-oldenburg.de